Říjen 2014

OMFG x_O

13. října 2014 v 20:34
Také máte někdy takový vztek, že byste někoho zabili?
Já mám dneska vztek, že bych zabila všechno kolem sebe...nenávidím školu, nenávidím povinnosti, život kolem mě jen běží a já nestíhám vnímat absolutně nic...K čemu tohle všechno je? Ráno v šest vstanete, přijedete každý den v osm večer, pracujete a jste tak unavení, že ani nemůžete sedět a udržet oči...a všechno jen proto, aby člověk nečeho dosáhl...ale čeho? Jde za tím, aby měl dobrou práci, dobré postavení ... ale co za to? Zase jen to, že možná přijedete ještě o tři hodiny déle než ze školy, na osobní život nemáte čas, dítě vyrůstá jako kůl v plotě, musí koukat na televizi a počítač, protože jeho rodiče nemají čas mu přečíst pohádku a naučit správně mluvit?
Nevím, když se nad tím tak zamýšlím, nebylo by lepší se na všechno vykašlat, mít sice méně peněz, sedět doma na prdeli a vnímat svůj život?

Untitled

Bojím se, že tohle všechno nezvládnu, jsem neustále v jednom stresu, nic nestíhám, nemám na nic čas ... asi jako většina lidí v dnešní době...neměl by se nad tím už někdo zamyslet? Co se to ksakru s tím světem děje?
Asi jsem se měla narodit jako Robinson ...

grunge | Tumblr

Hurry UP! :D

12. října 2014 v 18:34
Já vím, já vím, vůbec sem nedávám nové články :(
Mrzí mě to a štve mě to zároveň, nejsem téměř vůbec doma a na nic nemám čas, škola mě tak trochu zaměstnala....
Snažím se pracovat v laboratoři, ale s mojí školitelkou to není vůbec jednoduché, komunikace s ní je na nule a opravdu mě to štve x( Vždycky když něco potřebuju a máme schůzku, ona nakonec nemůže a domluvit se na dalším termínu trvá dalších 10 dní x( Zítra za ní půjdu a rázně jí asi něco řeknu! :D
Jídlo zatím docela v pohodě, když mám chuť, dám si, ale spíš nemám čas, takže toho moc nesním...
Cvičení je úžasné, chodím 3x týdně a myslím, že to je docela znát, hlavně lýtka :)
Ale o mně už dost :)
Co je nového u Vás? x)

Soo nice 🍂🎃
Včéra jsem posílala také životopis a motivační dopis ohledně jedné stáže, jsem z toho celá nervózní...
kéž by se mi ozvali zpět x(

Autumn.